אודותינו

 
 
חברת אנטנות הראל בע"מ

חברת אנטנות הראל בע"מ, חלוצת ענף תשתיות התקשורת בישראל, נוסדה בשנת  1975 על ידי הראל רפאלי המנהל את החברה עד היום.


בעלים
החברה נמצאת בבעלות משותפת של הראל רפאלי ושל קבוצת נקסטקום – חברה המתמחה במתן פתרונות לתשתיות ולרשתות תקשורת. נקסטקום הינה מהחברות המובילות בתחום בישראל, המונפקת ונסחרת בבורסה בתל אביב.


איכות וסיווג
חברת אנטנות הראל רשומה במשרד הבינוי והשיכון כקבלן רשום בסיווג 150 – קונסטרוקציות פלדה בקבוצה א' סוג 3. החברה בעלת הסמכה לתקן ISO 9002 מהדורה 2000, ומשמשת כספק מאושר של משרד הביטחון.

   
חברת אנטנות הראל בע"מ

יכולת מקצועית


ייצור
לחברה הן יכולת ייצור עצמאית והן יכולת ייצור באמצעות קבלני משנה. בכל תהליכי הייצור מושם דגש חזק על ייצור ברמת גימור גבוהה, תוך פיקוח ומעקב הנדסי על כל התהליכים. בנוסף מבצעת החברה שרטוטי ייצור.


הקמה

לחברה יכולת הקמה של מגדלים רבי משקל וגובה, ויכולת לבצע פרויקטים בארץ ובחו"ל. הגמישות המערכתית על פיה פועלת החברה מאפשרת טיפול מהיר בתקלות – לשביעות רצון הלקוחות.


צוות

החברה מפעילה מספר צוותים עצמאיים, שבכל אחד מהם מנהל עבודה מקצועי ומטפסים. כל המטפסים מאושרים על פי התקנות החדשות של בטיחות בעבודה 2007.

   
תכנון והנדסה
בחברה מחלקת הנדסה המונה 3 מהנדסים אזרחיים מורשים, מהנדס מכונות והנדסאי חשמל – חשמלאי מוסמך וכן 2 שרטטות מנוסות.
החברה מבצעת תכנונים ושרטוטים ברמת ייצור מפורט של מבני פלדה ובטון, תרני מיתרים, מגדלי מסבך, מונופולים ויסודות לסוגיהם. החברה מבצעת את עבודותיה אלה בארץ ובחו"ל, על פי תקנים מקומיים ותקנים זרים. בנוסף מבצעת בחרה ניתוחים הנדסיים לצורך התאמת מערכות ציוד חדשות. כל העבודות מתבצעות תוך פיקוח ומעקב מלאים על כל תהליכי הייצור וההקמה.


לקוחות

עם לקוחות החברה בארץ נמנים: פלאפון, מוטורולה ישראל, מירס, פרטנר, משטרת ישראל, מרכז בינוי - צה"ל, משרד הביטחון, תדיראן, בזק ועוד.

   

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר